Akcesoria do narzędzi REV

Śruby ze specjalnym zakończeniem

Śruby do mocowania ze sferycznymi łbami są wymagane to mocowania narzędzi REV i tulei mimośrodowej do tokarki CNC.
Jeśli potrzebne jest poprawienie błędu wyrównania, śruby utrzymują narzędzie w pozycji roboczej, co ułatwia dostosowanie ustawienia tulei mimośrodowej.
Sześć kategorii jest przechowywanych na magazynie, od najmniejszych BU-1, które odpowiadają M6x15, do największych BU-6, odpowiadającym rozmiarowi M16x30. Twardość sprężyny różni się w zależności od rozmiaru śruby.
Przed zakupem ważne jest sprawdzenie, który dokładnie rodzaj śruby jest odpowiedni dla danego otworu w narzędziu.

Śruby z łbem sferycznym (mm)

Śruby z łbem sferycznym (cale)

Śruby do przykręcania płytek

Śruby mocujące są wymagane do przykręcenia płytek do narzedzi REV i są wykonane ze stali hartowanej, która jest dodatkowo hartowana oraz polerowana. Są dostępne w trzech wymiarach torx i jednym wymiarze Allen (VN-4) M8x16.

Śrubokręty

Śrubokręty są używane do przykręcania płytek do narzędzi REV. Dostępne są w trzech wymiarach torx i jednym Allen – 5 mm.

Podstawy do przechowywania narzędzi

Podstawy do przechowywania narzędzi są metalowymi obiektami o grubości 3 mm, które służą jako doskonałe rozwiązanie do przechowywania narzędzi REV w porządku przy maszynie.
Bazy do przechowywania narzędzi dzielą się na dwie kategorie:

  • bazy z prefiksem ST-CNC w nazwie, które służą organizowaniu narzędzi dla tokarek CNC lub centr obróbczych CNC i posiadają otwór na tuleje mimośrodową (rysunek po lewej),
  • baza z prefiksem ST-SLO używana jest do narzędzi do dłutownic i posiada otwór na adapter kwadratowy lub pryzmatyczny (rysunek po prawej).