C 430

Wytłaczarka do przywieszek, tabliczek znamionowych.

Elektroniczna wytłaczarka C430 została specjalnie zaprojektowana do ciężkiej i ciągłej produkcji. Jest to mocny, niezawodny system gotowy do wytłaczania przywieszek w najtrudniejszych warunkach i może obsługiwać ogromną różnorodność rozmiarów, materiałów, kształtów i grubości.

C430 wyposażona jest w zintegrowany, ręcznie regulowany automatyczny zasobnik, który może pomieścić do 350 przywieszek (grubość 0,5 mm).

Model C430 jest szczególnie przystosowany do ciągłego procesu produkcji średnio- i wysokoseryjnej. Ręcznie regulowany mechanizm ładujący może z łatwością umieszczać bębny o różnych rozmiarach i kształtach przywieszek i może być efektywnie wykorzystywany do wytłaczania różnych wzorów na tabliczkach identyfikacyjnych w tym samym zakładzie produkcyjnym.

C430 zapewnia wytrzymały mechanizm tłoczenia, który obejmuje mocny silnik o wysokim momencie obrotowym, mocne ramię wytłaczające, hartowany bęben i czcionki do najtrudniejszych prac. C430 jest przeznaczony do personalizacji przywieszek z różnych materiałów i grubości, w tym stali, żelaza, aluminium, brązu i może zagwarantować we wszystkich przypadkach wyjątkową jakość.

Do sprawnego wytłaczania różnych przywieszek w obrębie jednej drukarki ustawiona przywieszka, może być gromadzona w zewnętrznym kartonie (magazynku), wyrzut przywieszki przez mechanizm boczny lub może być zbierana w magazynku typu FIFO.

Zewnętrzny zasobnik zaprojektowany do odbioru blaszek różnych wymiarów. C430 posiada protokoły Xon • Xoff, które są kompatybilne z Windows’owymi sterownikami drukarek. Produkcja może być łatwo zarządzana przez dowolną aplikację opartą na systemie Windows. Inne protokoły dostępne są na zamówienie. Wprowadzanie danych może być alternatywnie dokonywane za pośrednictwem klawiatury wykorzystującej zintegrowany zaawansowany edytor off-line.

– Odnowiony i nowoczesny model
– Idealny do średnich i dużych serii
– Wytrzymały mechanizm wytłaczania
– Zmienny rozmiar przywieszek i czcionek
– Łatwe zarządzanie on-line i off-line

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

– Obronny & Lotniczy
– Zakłady obróbki stali i metali
– Motoryzacyjny
– Silniki elektryczne i pompy
– Stocznie