Przenośne znakowarki akumulatorowe

System znakowania punktowego
zasilany akumulatorem
PIKKYO i PIKKYO XL

Innowacyjny i funkcjonalny system znakowania, lekki,  ale z doskonałym kompromisem między stabilnością mechaniczną a łatwą obsługą.

Jest  to  maszyna całkowicie niezależna od jakiegokolwiek zewnętrznego źródła  zasilania, zaprojektowana do swobodnego znakowania, dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu  18V.

Jest również wyposażony w  igłę elektromagnetyczną z kontrolą  temperatury, która zapobiega powstawaniu  potencjalnie szkodliwego przegrzania.

Przydatny obszar znakowania to 74×30 mm (wersja standardowa) lub 140×30 mm (wersja XL) i jest dostarczany z  dwoma dostarczonymi bateriami.

Wewnątrz  zamontowane jest sterowanie elektroniczne najnowszej generacji, z  32-bitowym   procesorem, który pozwala  tworzyć, zapisywać i  zarządzać do 1000 różnych szablonów oznaczeń całkowicie niezależnie od komputera.

PIKKYO jest wyposażony  w  podwójny ergonomiczny uchwyt, który umożliwia stabilny i bezpieczny chwyt zarówno osobom praworęcznym, jak i leworęcznym  oraz  podstawkę z regulacją, którą  można dostosować do różnych powierzchni roboczych.

Ten wysoce niezawodny marker nie wymaga specjalnej  konserwacji i jest wyposażony w  funkcję czuwania  dla oszczędności energii, co pozwala na dłuższą  żywotność baterii.

 
 
  PIKKYO • PIKKYO-XL
Obszar znakowania 74 x 30 mm 140 x 30 mm
Napęd igły Elektromagnetyczne
Typ igły Ø 4 mm
Częstotliwość grawerowania 0 – 100 Hz
Łączność Wi-Fi, USB Złącze RS-232
Ciężar 4,3 kg 4,8 kg
Wymiary b x h x d 160 x 363 x 355 mm 215 x 363 x 355 mm

 

 
 

Nowe oprogramowanie komputerowe Identify3 stanowi również decydujący krok naprzód w zarządzaniu urządzeniami do znakowania punktowego, będąc w stanie generować  układy zawierające dowolną czcionkę systemu Windows, logo, kody Data Matrix, importować  dane z plików Excel i udzielać  dostępu do zdalnej pomocy technika BERMA.

 

  • Importowanie logo z plików  BMP, DXF, DWG i PLT

  • Oznaczanie kodów Data Matrix

  • Łącze do arkuszy Excel

  • Zintegrowana pomoc zdalna

  • Zdalne sterowanie  panelem użytkownika

  • Personalizacja (Przemysł 4.0)

WYMIARY ZEWNĘTRZNE PIKKYO I PIKKYO XL:

Wśród różnych opcji  możliwe jest  posiadanie kolumny  do jej zastosowania w aplikacjach stołowych.