Nasze Cele

Dystrybucja i asysta techniczna w zakresie narzędzi, urządzeń do znakowania, wygładzania, fasteners, produktów do wykańczania, okrawania, artykułów technicznych i wyposażenia m. in, dla przemysłu mechanicznego, samochodowego i lotniczego.

S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczne, szczotki przemysłowe narzędzia, znakowanie, okrawanie, wygładzania. Produkty przez nas oferowane to narzędzia, produkty do wykorzystania w przemyśle, urządzenia lub akcesoria do znakowania różnymi technikami, urządzenia do specjalnych obróbek lub zadań.

Narzędzia

Narzędzia z definicji służą do wykonania konkretnego zadania obróbkowego, np. szczotka posłuży do szczotkowania lub okrawania wiórów o grubości poniżej 0,1mm nie za mocno przywartych do detalu. Szczotki flex-hone mogą służyć do honowania. Okrawarki i gratowniki pozwalają na usuwanie nieco grubszych wiórów, takimi z którymi nie radzą sobie szczotki. Z uwagi na różną budowę pozwalają na specyficzne podejście do wióra i wyeliminowanie go z detalu. Do wiórów bardziej opornych oferujemy narzędzia w postaci bawełny ściernej lub pilników obrotowych.

Znakowanie

Znakowanie to szeroka oferta narzędzi, akcesoriów i urządzeń do wykonywania różnego cech mechanicznych, barwnych lub chemicznych mające na celu oznakowanie lub trwałe oznakowanie przedmiotu. Znakowanie może być wykonane różnego typami czcionkami, głowicami numerującymi, laserami lub pisakami barwnymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkty

Produkty to oferta konkretnych rozwiązań technicznych które pozwalają na zbudowanie urządzenia jak np. uchwyty lub mechanizmy liniowe Inocon, wkładki gwintowe zwiększą wytrzymałość połączenia gwintowanego.

Produkty STM są przeznaczone dla wymagających klientów oczekujących od produktów produktywności, niezawodności i właściwego dopasowania do realizacji postawionych założeń technologicznych. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Staramy się stale uaktualniać naszą ofertę we współpracy z najlepszymi producentami światowymi, innowacyjnymi producentami, a także w miarę możliwości staramy się wdrażać nowe produkty w oparciu o potrzeby naszych klientów. Nasze produkty trafiają do przemysłu lotniczego, kosmonautycznego, motoryzacji, hutnictwa, kolejnictwa, obronności, konstrukcji stalowych, meblarskiego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, elektronicznego, hydraulicznego, precyzyjnego, medycznego, drzewnego, kamieniarskiego. Można rzec że są to produkty do 1001 zastosowań, jednak każdy produkt należy stosować rozważnie zgodnie z jego przeznaczeniem lub w oparciu o konsultacje z naszymi doradcami. Zróżnicowanie i mnogość produktów jest spowodowana otwarciem na sprawy.

Kontakt

ul. Dziewosłęby 14/1 04-403 Warszawa POLAND