Skanery kodów 2D IOSS

Tożsamość i identyfikowalność produktu

Wysokie wymagania dotyczące jakości, szybkie cykle projektowe, globalne zdolności produkcyjne i produkcja „just in time” – to tylko niektóre z cech charakterystycznych dzisiejszej produkcji przemysłowej. Przejrzystość, kontrolowany przepływ towarów i identyfikowalność można osiągnąć za pomocą kodów produktów.

 

Bezpośrednio oznakowane komponenty są zwykle używane w przemyśle motoryzacyjnym. Części oznaczone bezpośrednio kodem DataMatrix zwiększają wydajność  i uproszczają w wielu procesach produkcyjnych. W szczególności kody DPM oparte na igłach okazały się skuteczne wszędzie tam, gdzie komponenty powinny pozostać identyfikowalne na wielu etapach przetwarzania i w granicach firmy. Kody można nadal niezawodnie odczytywać z systemami odczytu IOSS, nawet po ekspozycji na etapy procesu, takie jak powlekanie, śrutowanie lub emaliowanie. Kody DataMatrix są odczytywane i oceniane w trybie INLINE, co gwarantuje najwyższą jakość.

 

Z dumą polecamy systemy skanowania kodów 2D. Modułowe komponenty optyczne i oświetleniowe w systemach IOSS sprawiają, że są one wyjątkowo wszechstronne. Regularnie aktualizowane jest znakomite oprogramowanie dekodujące, aby było szybkie i niezawodne przy wysokich szybkościach skanowania.