Firma Revtool i jej narzędzia

Profil firmy Revtool

System narzędzi REV dla maszyn CNC, który po latach projektowania i długim okresie wewnętrznych testów został wprowadzony na rynek dla firm potrzebujących rozwiązania problemów dotyczących skutecznego przepychania i dłutowania. Narzędzie do przepychania i dłutowania REV niewątpliwie stanowi skuteczne rozwiązanie tych problemów, ponieważ umożliwia pracę bezpośrednio na obrabiarkach CNC (tokarkach, centrach obróbczych, frezarkach itp.), bez potrzeby ustawiania i przygotowywania innych maszyn oraz bez potrzeby szukania pomocy u podwykonawców, a ponad to gwarantuje doskonałe wykończenie według parametrów.

Dodatkowo firma REV poszerzyła wewnętrzną produkcję o kilka dodatkowych linii, aby umożliwić produktom osiągnięcie jak największej liczby możliwych zastosowań (narzędzia i płytki do kwadratów, narzędzia i płytki do sześciokątów narzędzia do dłutownic, narzędzia do profili płaskich itp. …). Wszyscy klienci, którzy korzystali z narzędzi REV, wyrazili ogromną satysfakcję z jakości obróbki i oszczędnościami czasu oraz pieniędzy. Zadowolenie klienta to nadrzędny cel i najlepsza motywacja do ciągłego doskonalenia.

Wprowadzenie do narzędzi Revtool

Narzędzia do przepychania i dłutowania REV mogą być użyte z dużą prędkością oraz z niezwykłą precyzją do obróbki wymagającej prostych cięć, takich jak dłutowanie kanałków pod wpusty, gniazda i inne bezpośrednio na centrach obróbczych, tokarkach CNC, lub frezarkach. Oprócz znacznej przewagi polegającej na tym, że nie trzeba przenosić obrabianego detalu z jednej maszyny na druga, narzędzie zapewnia prawidłową pracę w trakcie całego procesu. Używane na dłutownicach i maszynach kształtujących, narzędzia REV są doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych narzędzi, gdyż oferują wszechstronność dzięki korpusowi wielokrotnego użytku i wymiennej płytceWysoka sztywność narzędzi REV zapewnia, że ostra krawędź płytki ma wyjątkowo długą żywotność, a proces przepychania I dłutowania jest wykonywany w perfekcyjny sposób wzdłuż osi detalu. Wykończenie powierzchni po procesie obróbczym stoi na wysokim poziomie. Wszystkie powyższe cechy razem sprawiają, że system narzędzi REV jest jednym z najwydajniejszych i najwygodniejszych sposobów obróbki precyzyjnej detali, które są obecnie dostępne na rynku. Narzędzia do przepychania i dłutowania REV są dostępne w różnych wymiarach, pokrywając pełen zakres najpopularniejszych wymiarów obróbczych, a każdy wymiar płytki może mieć różne klasy twardości (tolerancji). Płytki o specjalnych wymiarach oraz narzędzia o specyficznych kształtach mogą zostać szybko wyprodukowane, na specjalne zamówienie.