Narzędzia pneumatyczne BLACK LINE — do obróbki zasilanej sprężonym powietrzem Marka Mannesmann Demag to producent wysokiej klasy narzędzi przemysłowych. Ich jakość i niezawodność sprawdza się w wielu branżach produkcyjnych, które wymagają natychmiastowego działania w każdych – nawet najtrudniejszych warunkach. Spośród szeregu rozwiązań oferowanych przez Mannesmann Demag warto skupić się nad serią pneumatycznych narzędzi Black Line. Dostępne w S.T.M. akcesoria zachwycą swoją wysoką kulturą pracy oraz uniwersalnym zastosowaniem.

 

Narzędzia pneumatyczne Mannesmann Demag – profesjonalizm w codziennym wydaniu

Asortyment Mannesmann Demag obejmuje swoim zasięgiem wiele pneumatycznych narzędzi, które sprawdzą się w wielu branżach przemysłowych. Spośród kluczy udarowych, młotów pneumatycznych czy też wiertarek można znaleźć profesjonalne akcesoria, które zapewnią sprawne i bezpieczne działanie w każdych warunkach. W przypadku wspomnianych kluczy udarowych wyróżnić warto ich lekką obudowę wykonaną z wysokiej jakości kompozytów. W ten sposób narzędzia są w pełni odporne na działania czynników zewnętrznych, zapewniając jednocześnie natychmiastową gotowość do działania. Wysoka moc wyjściowa urządzeń oraz ich intuicyjna obsługa gwarantują maksymalną wydajność i komfort pracy. Zaletą kluczy z serii Black Line marki Mannesmann Demag jest także trójstopniowa regulacja siły udaru oraz dwusprzęgłowy system pracy.

Kolejną propozycją dostępną w S.T.M. są uniwersalne klucze zapadkowe z serii Black Line. Ich przemyślana budowa i kompaktowe rozmiary zapewniają swobodny dostęp do trudnodostępnych miejsc takich jak szczeliny czy narożniki. Użytkowy charakter kluczy zapadkowych zapewnia lewe i prawe obroty. Dzięki zasilaniu pneumatyką moc kluczy doskonale radzi sobie z odkręcaniem i dokręcaniem różnego rodzaju śrub i elementów stalowych.

Do nieco bardziej wymagających zadań marka Mannesmann Demag opracowała szereg szlifierek pneumatycznych – w tym także szlifierek kątowych umożliwiających cięcie najtwardszych metalowych powierzchni. Stosując kompozytową obudowę oraz dużą rękojeść operowanie narzędziem jest nie tylko proste, ale także precyzyjne. Wbudowana regulacja prędkości pozwala na bieżąco zmieniać ustawienia szlifierki pneumatycznej. W ten sposób szliferki Mannesmann Demag sprawdzą się zarówno w branży produkcyjnej, jak i w przemyśle budowlanym, motoryzacyjnym, a także lotniczym czy stoczniowym – a więc wszędzie tam, gdzie wymagane są różnorakie prace związane z obróbką kształtową metalowych powierzchni.

Seria Black Line od Mannesmann Demag – sprawdzony partner w produkcji

Wieloletnie doświadczenie producenta w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla przemysłu pozwoliło opracować praktyczne narzędzia do pracy w każdych warunkach. Kolejnym przykładem najwyższej jakości urządzeń marki Mannesmann Demag są pilnikarki oraz pisaki do grawerowania. Zasilane pneumatyką urządzenia z łatwością znakują najbardziej wymagające powierzchnie. W ten sposób narzędzia umożliwiają nanoszenie indywidualnych oznaczeń zarówno w warunkach produkcyjnych, jak i przy drobnych pracach rzemieślniczych. Niezwykła siła urządzeń pozwala sprawnie wytłaczać rozmaite symbole, zapewniając szybką i prostą identyfikację oznaczeń w późniejszych fazach produkcji.

Dla nieco bardziej wymagających klientów marka Mannesmann Demag opracowała także zestaw profesjonalnych młotków igłowych oraz młotków do usuwania zgorzelin. Dopełnienie oferty stanowią także szlifierki oscylacyjne, taśmowe, a także pneumatyczne wiertarki przemysłowe.

Tak bogaty asortyment narzędzi Mannesmann Demag z serii Black Line oferuje kompleksowe rozwiązania dla każdej branży przemysłowej. Zamiłowanie do najwyższej jakości materiałów użytych do produkcji narzędzi oraz korzystanie z nowoczesnych technologii sprawia, że narzędzia i akcesoria z serii Black Line oferowane w S.T.M. cieszą się niezwykłym zainteresowaniem od wielu lat. W celu wybrania najkorzystniejszego rozwiązania dla biznesu zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą wskazać odpowiednie narzędzie dla danych prac.